Zákazník
Informácie
Newsletter
Váš email:
FUTBAL / vybavenie ihriska / bránky / Bránka futbalová Master Pop Up Set 120x80x80cm 2ks

Ďalšie obrázky

Master Pop Up Set je sada dvoch prenosných skladacích bránok vhodných pre všetkých hráčov a fanúšikov nielen futbalu, ale aj rôznych druhov loptových hier. Výnimočnosť tejto bránky spočíva v tom, že na jednej strane bránky je plachta, vykrývající určité miesta v bránke pre ťažšie strelenie gólu. Na plachte je vyobrazený brankár, ktorý má za úlohu rozptyľovať útočníka. To núti hráča sústredenosti a presného mierenia doprostred, do šibenice, alebo k žrdi. Po preklopenie bránky je opäť bránka bez brankára a vy môžete strieľať kamkoľvek. Bránka sa skvele hodí pre usporiadanie zručností hier a trénovanie streľby. V balení nájdete dve bránky pre hru s viacerými hráčmi. Takže môže organizovať zápasy proti svojim kamarátom. Balenie ďalej ponúka vzpery ktoré zaisťujú stabilitu bránky a kovové kolíky, ktoré vám pomôžu bránku ukotviť k zemi. Vzhľadom k nízkej hmotnosti a menej robustnú konštrukciu, odporúčame používať molitanovou alebo mäkčenou loptu.

Veľkosť bránky: 120 x 80 x 80 cm